|
جزئیات محصول:
|
| مواد: | پلاستیک + فلز | حافظه: | 512G/1TB |
|---|---|---|---|
| رنگ: | مشکی | لوگو: | لیزر و پرینت |
| پورت یو اس بی: | USB 2.0 و USB 3.0 | تراشه های فلش: | توشیبا/سامسونگ/ساندیسک/هینکس/میکرون و غیره |
| ذخیره داده ها: | بیش از 10 سال | آی سی: | Alcor / Chipsbrand / SMI / ITE و غیره |
| برجسته کردن: | درایو فلش USB ROHS 3.0,درایو فلش USB ROHS 1TB 3.0,درایو انگشت شست ROHS usb 3.0 |
||
ROHS 1TB 2.0 3.0 USB فلش درایو حافظه کامل با چاپ لوگو
1TB USB فلش درایو فلز USB 3.0 سرعت سریع کیفیت پایدار USB Stick
مزیت:
اين فلاش درايو 1 ترابايت بزرگ ترين مزیت براي شما است
اين USB ميتونه هم USB 2.0 و هم USB 3.0 رو انجام بده
کیفیت فلش ها ثابت تر و خیلی سریع تر هستند.
کل حافظه فلش USB می تونه کپی و ذخیره هر ویدیو و فیلم مستحکم، تمام فایل ها می تونه خیلی سریع باز بشه.
می تواند لوگو OEM توسط کمیت کوچک، بدون MOQ
| شماره ماده | M-0156 |
| ظرفیت مخزن | 512GB/1TB تمام حافظه می تواند OEM |
| رنگ بدن | نقره / طلا / آبی و غیره |
| مواد | پلاستیک + فلز |
| لوگو | ليزر/ چاپ، همه ميتونن سفارشي بشن |
| اندازه ی USB | 53.5*22*8.6MM |
| مارک چیپس | توشیبا/ سامسونگ/ ساندیسک/ هینیکس/ میکران/ آی تی، و غیره |
| برند IC | الکور/چیپسبرند/SMI، و غیره |
| تست تراشه ها | همه تست های H2 رو رد کردن (چپ درجه A، حافظه کامل) |
| گواهینامه | CE/FCC/ROHS |
| سرعت نوشتن | USB 3.0 50-80MB/S |
| سرعت خواندن | USB 3.0 80-100MB/S |
| نگهداری داده ها | ده سال |
| تضمین | 1 سال |
| دمای محیط | -40°C - +70°C |
| دمای ذخیره سازی | -50°C - +80°C |
| کار کردن | Win98/ME/2000/XP/Vista/win7/win8/Mac OS 9.X/Linux2.4 و غیره |
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
تعهد به کیفیت
ما يک سيستم اسناد کنترل کيفيت را توسعه داديم و داراي بخش مهندسي شناسايي تراشه فلاش صدا هستيم
هر محصول سه برابر QC یک به یک تشخیص دارد.
ما همه تولید در حال حاضر عبور گواهینامه CE، RoHS و FCC، گواهینامه همه نشان می دهد در وب سایت ما.
ما در حال حاضر در حال انجام حسابرسی هستیم که از طریق برخی از مشتریان معروف، یک شرکت بازرسی سوم را به اینجا می فرستیم (مانند HQTS، TUV).
فروش محصولات
محصولات به جنوب شرق آسیا، آمریکای شمالی، آمریکای جنوبی، اروپا و خاورمیانه، ده ها کشور و منطقه صادر می شوند،
و نگه داشتن دراز مدت و همکاری خوب با مشتری سال های بسیاری.
| به طور معمول شکل بدون لوگو | |||||
| مقدار ((قطعه) | کمتر از 100 | 100 تا 500 | 500 تا 1000 | 1000 تا 5000 | >10000 |
| محصولات زمان ((روزها) | 2-3 روز | ۳ تا ۴ روز | 4 تا 5 روز | ۶ تا ۸ روز | ۹ تا ۱۰ روز |
| لوگو OEM توسط شکل های عادی | |||||
| مقدار ((قطعه) | کمتر از 100 | 100 تا 500 | 500 تا 1000 | 1000 تا 5000 | >10000 |
| محصولات زمان ((روزها) | ۳ تا ۴ روز | 4 تا 5 روز | 5 تا 7 روز | 8 تا 10 روز | 10 تا 12 روز |
| OEM شکل توسط مواد PVC قالب باز | |||||
| مدل PVC قالب باز توسط نمونه زمان 3-5 روز | |||||
| مقدار ((قطعه) | کمتر از 100 | 100 تا 500 | 500 تا 1000 | 1000 تا 5000 | >10000 |
| محصولات زمان ((روزها) | 7 تا 8 روز | 8 تا 10 روز | 10 تا 12 روز | 14 تا 15 روز | بايد مذاکره بشه |
چطور سفارش بديم:
1. سبک هات رو انتخاب کن
اول، مطمئن شوید که جزئیات در مورد محصولات، مانند مدل، رنگ، حالت چاپ، بسته بندی و مقدار. سفارشی ساخته شده لطفا جزئیات خود را به ما ارسال کنید (فایل های لوگو لطفا توسط AI ساخته شده است).
2عرضه محصولات
به شما قیمت را با توجه به جزئیات شما ارائه می دهیم، چون قیمت تراشه های فلش ناپایدار است بنابراین هر قیمت ارائه شده تنها یک هفته معتبر است به طور معمول، بزرگترین مقدار قیمت می تواند بحث شود.
3سفارش خرید و تایید
بعد از تایید قیمت و نقاشی و تمام جزئیات، ما به شما صورتحساب برای تایید ارسال می کنیم، پس از تایید صورتحساب و لطفا 30% سپرده را ترتیب دهید.
4تولید نمونه
به طور معمول نمونه ها عکس هاي شفافي ميگيرند تا شما تاييد کنيد، بعد از اينکه تصويب عکس هاي نمونه رو کرديد ما مي تونيم شروع به توليد انبوه کنيمو ما به شما زمان حمل و نقل واقعی کالاهای انبوه پس از نمونه تایید.
5شرایط پرداخت
پرداخت می تواند توسط T / T بانک، پول نقد، اتحادیه غرب، PAYPAL و Alipay، 30٪ سپرده پس از تایید سفارش و 70٪ تعادل قبل از حمل و نقل پرداخت شده است.
6شرایط حمل و نقل
برای USB بیشتر توسط اکسپرس هستند، اگر توسط اکسپرس ما را به جلو، ما به شما هزینه حمل و نقل در زمان پیشنهاد، هزینه حمل و نقل به ما با فاکتور با هم منتقل می شود،همچنین می توانید از حساب اکسپرس خود استفاده کنید یا برای ارسال ارسال کنید.
در مقادیر بزرگ، شما می توانید از طریق هوا یا دریا انتخاب کنید.
تماس با شخص: Ivy Xiao
تلفن: +86-13713531928