|
جزئیات محصول:
|
| مواد: | قالب باز با اشکال PVC USB 3.0 | لوگو: | ساخته شده توسط قالب باز با هم |
|---|---|---|---|
| نوع فلش: | Pcba + جعبه فلزی در داخل | پورت یو اس بی: | می تواند توسط USB 2.0 و USB 3.0 ساخته شود |
| ظرفیت: | 1G/2G/4G/8G/16G/32G/64G/128GB | اندازه USB: | 86*35 میلی متر |
| مارک فلش: | Toshiba/Samsung/Sandisk/Hynix/Micron/ITE و غیره | گواهی: | CE/FCC/ROHS |
| برجسته کردن: | درایو فلش USB 3.0 ODM 128 گیگابایتی,فلش درایو فلش USB 3.0 30 مگابایت/S 128 گیگابایتی,فلش درایو USB 3.0 30 مگابایت بر ثانیه |
||
قالب باز سفارشی 128GB USB 3.0 فلش درایو 30MB/S حافظه کامل
3.0 USB فلش درایو ساخته شده توسط سفارشی Open Mold شکل های USB 2.0 حافظه کامل
مزیتاز دستگاه فلاش USB 3.0 ساخته شده به صورت سفارشی:
این شکل بر اساس قالب باز شطرنج ساخته شده است، USB در داخل می تواند USB 2.0 و 3 را انجام دهد.0
لوگو که ما میتونیم کمکتون کنیم با قالب درست شده خیلی قشنگه
ما می توانیم از قالب باز مشتری با هر شکل از مواد PVC پشتیبانی کنیم.
بیشتر شکل های PVC را می توان با 3.0 نیز ساخت.
میتونید عکس های واضح ترتون رو برام بفرستید، طراحی توسط پی دی اف، و هر فایل هنری که هست، همه اش خوبه.
ما مي تونيم آثار هنری رو ظرف دو ساعت صادر کنيم، زمان تحویل فوری رو هم پشتیبانی مي کنيم.
توضیحات درایو فلاش 3.0 usb ساخته شده توسط Customzied:
| شماره ماده | PV-0063 |
| ظرفیت مخزن | 1GB/2GB/4GB/8GB/16GB/32GB/64GB/128GB/256GB |
| رنگ بدن | هر شکلي ساخته شده |
| مواد | پی وی سی |
| لوگو | ساخته شده با قالب PVC و چاپ |
| مقدار تولیدی | 10پک می تونه خیلی سریع قالب رو باز کنه |
| مارک چیپس | توشیبا/ سامسونگ/ ساندیسک/ هینیکس/ میکران/ آی تی، و غیره |
| نام IC | الکور/چیپسبرند/SMI/ITE، و غیره |
| تست تراشه ها | همه تست های H2 رو رد کردن (چپ درجه A، حافظه کامل) |
| گواهینامه | CE/FCC/ROSH |
| سرعت نوشتن | USB 2.0 4-10MB/S USB 3.0 10-30MB/S |
| سرعت خواندن | USB 2.0 8-15MB/S USD 3.0 20-80MB/S |
| نگهداری داده ها | ده سال |
| تضمین | 1 سال |
| دمای محیط | -40°C - +70°C |
| دمای ذخیره سازی | -50°C - +80°C |
| کار کردن | Win98/ME/2000/XP/Vista/win7/win8/Mac OS 9.X/Linux2.4 و غیره |
| استانداردهای ظرفیت و سرعت محصول | |||||||
| 1استانداردهای ظرفیت محصول و سرعت محصول: | |||||||
| ظرفیت | بالاترين | حداقل | فرمت | سرعت USB 2.0 | سرعت USB 3.0 | ||
| ظرفیت | ظرفیت | نوشتن | خواندن | نوشتن | خواندن | ||
| 64MB | 63MB | 58MB | چربی | 2MB-6MB | 4MB-10MB | ||
| 128MB | 125MB | 115MB | چربی | 2MB-6MB | 4MB-10MB | ||
| 256MB | 250MB | 238MB | چربی | 2MB-6MB | 4MB-10MB | ||
| 512MB | 505MB | 470MB | چربی | 2MB-6MB | 8MB-15MB | ||
| 1GB | 1008MB ((0.98GB) | 950MB | چربی | 3MB-8MB | 9MB-15MB | ||
| 2GB | 2008MB ((1.98GB) | 1800MB ((1.75GB) | چربی | 3MB-8MB | 9MB-15MB | ||
| 4GB | 4008MB ((3.91GB) | 3800MB ((3.71GB) | FAT32 | 3.5MB-8MB | 10MB-16MB | ||
| 8GB | 8100MB ((7.91GB) | 7600MB ((7.42GB) | FAT32 | 3.5MB-8MB | 12MB تا 16MB | 12MB-20MB | 30MB-50MB |
| 16GB | 15360MB ((15GB) | 14800MB ((14.4GB) | FAT32 | 4MB-9MB | 12MB-17MB | 12MB-20MB | 30MB-50MB |
| 32GB | 32256MB ((31.5GB) | 29500MB ((28.8GB) | FAT32 | 4MB-9MB | 12MB-17MB | 12MB-20MB | 30MB-50MB |
| 64GB | 64512MB ((63GB) | 58990MB ((57.6GB) | FAT32 | 6MB-10MB | 12MB-20MB | 15MB-30MB | 50MB-80MB |
| 128GB | 126976MB ((124GB) | 118784MB ((116GB) | FAT32/NTFS | 10MB-15MB | 15MB-20MB | 20MB-35MB | 60MB-90MB |
| 256GB | 257000MB ((250GB) | 236800MB ((231GB) | FAT32/NTFS | 15MB-20MB | 20MB-25MB | 30 مگابايت تا 40 مگابايت | 70MB-100MB |
| 512GB | 513800MB ((500G) | 482400MB ((471GB) | FAT32/NTFS | 15MB-20MB | 20MB-25MB | 35MB-45MB | 70MB-100MB |
| 1TB | 127600MB ((1000G) | 962600MB ((940GB) | FAT32/NTFS | 15MB-20MB | 20MB-25MB | 40MB-50MB | 80MB-100MB |
| 2.تذکر | |||||||
| 1) بالاتر از محتوای مرجع، سفارش فایل کپی مشتری، فضای مورد استفاده بر اساس اندازه فایل مشتری تعیین می شود. | |||||||
| 2) تست مقایسه اسناد (H2) محدوده قابل قبول از دست دادن در 50KB، نرخ نقص نباید بیش از 5٪، بیش از بد. | |||||||
![]()
![]()
![]()
| به طور معمول شکل بدون لوگو | |||||
| مقدار ((قطعه) | کمتر از 100 | 100 تا 500 | 500 تا 1000 | 1000 تا 5000 | >10000 |
| محصولات زمان ((روزها) | 2-3 روز | ۳ تا ۴ روز | 4 تا 5 روز | ۶ تا ۸ روز | ۹ تا ۱۰ روز |
| لوگو OEM توسط شکل های عادی | |||||
| مقدار ((قطعه) | کمتر از 100 | 100 تا 500 | 500 تا 1000 | 1000 تا 5000 | >10000 |
| محصولات زمان ((روزها) | ۳ تا ۴ روز | 4 تا 5 روز | 5 تا 7 روز | 8 تا 10 روز | 10 تا 12 روز |
| OEM شکل توسط مواد PVC قالب باز | |||||
| مدل PVC قالب باز توسط نمونه زمان 3-5 روز | |||||
| مقدار ((قطعه) | کمتر از 100 | 100 تا 500 | 500 تا 1000 | 1000 تا 5000 | >10000 |
| محصولات زمان ((روزها) | 7 تا 8 روز | 8 تا 10 روز | 10 تا 12 روز | 14 تا 15 روز | بايد مذاکره بشه |
راهنمای ترتیب مکان
1شکل ها رو انتخاب کن
2. حافظه و مقدار تایید می کنند
3. جزئیات OEM به ما بفرست
4ما پيشنهاد ميديم و آثار هنری
5. قیمت تایید شد
6. ارسال فاکتور امضا شده و 30% سپرده
7. نمونه واقعي درست کن
8نمونه ها رو تایید کنید
9تولید انبوه
10. بازرسی QC
11. 70 درصد تعادل قبل از حمل
12. محموله
13. به خدمات فروش کالا مراجعه کن
فرآیند آزمایش تراشه های فلش
1تست تراشه ها
2. SMT
3. کشتن علف ها
4QC PCBA / UDP
5. MP-TOOL
6آزمایش H2
7. فرمت
8چاپ / لیزر
9. جمع کنيد
10ظرفیت تست
11پاک / QA
12. بسته بندي
چطور سفارش بديم:
1. سبک هات رو انتخاب کن
اول، مطمئن شوید که جزئیات در مورد محصولات، مانند مدل، رنگ، حالت چاپ، بسته بندی و مقدار. سفارشی ساخته شده لطفا جزئیات خود را به ما ارسال کنید (فایل های لوگو لطفا توسط AI ساخته شده است).
2عرضه محصولات
به شما قیمت را با توجه به جزئیات شما ارائه می دهیم، چون قیمت تراشه های فلش ناپایدار است بنابراین هر قیمت ارائه شده تنها یک هفته معتبر است به طور معمول، بزرگترین مقدار قیمت می تواند بحث شود.
3. سفارش خرید و تأیید
بعد از تایید قیمت و نقاشی و تمام جزئیات، ما به شما صورتحساب برای تایید ارسال می کنیم، پس از تایید صورتحساب و لطفا 30% سپرده را ترتیب دهید.
4تولید نمونه
به طور معمول نمونه ها عکس هاي شفافي ميگيرند تا شما تاييد کنيد، بعد از اينکه تصويب عکس هاي نمونه رو کرديد ما مي تونيم شروع به توليد انبوه کنيمو ما به شما زمان حمل و نقل واقعی کالاهای انبوه پس از نمونه تایید.
5شرایط پرداخت
پرداخت می تواند توسط T / T بانک، پول نقد، اتحادیه غرب، PAYPAL و Alipay، 30٪ سپرده پس از تایید سفارش و 70٪ تعادل قبل از حمل و نقل پرداخت شده است.
6شرایط حمل و نقل
برای USB بیشتر توسط اکسپرس هستند، اگر توسط اکسپرس ما را به جلو، ما به شما هزینه حمل و نقل در زمان پیشنهاد، هزینه حمل و نقل به ما با فاکتور با هم منتقل می شود،همچنین می توانید از حساب اکسپرس خود استفاده کنید یا برای ارسال ارسال کنید.
در مقادیر بزرگ، شما می توانید از طریق هوا یا دریا انتخاب کنید.
تماس با شخص: Ivy Xiao
تلفن: +86-13713531928