|
جزئیات محصول:
|
| مواد: | فلز + انگشتر | اندازه USB: | 69*18 میلی متر |
|---|---|---|---|
| رنگ: | رنگ سهام | لوگو: | چاپ / لیزر |
| پورت یو اس بی: | USB 2.0 و USB 3.0 | تراشه های فلش: | توشیبا/سامسونگ/ساندیسک/هینکس/میکرون و غیره |
| ذخیره داده ها: | بیش از 10 سال | برند آی سی: | Alcor / Chipsbrand / SMI / ITE و غیره |
| برجسته کردن: | درایو فلش USB 69 میلیمتری 3.0,فلش درایو USB 3.0 50 مگابایت/اس,فلش درایو USB 3.0 18 میلیمتری |
||
فلش مموری به شکل بطری شراب، USB 3.0، حلقه فلزی و لوگوی OEM
مزیت:
این فلش مموری USB به شکل بطری شراب است، می توان لوگوی OEM را روی برچسب روی بدنه بطری چاپ کرد.
همچنین می توان لیزر و چاپ مستقیم روی بدنه USB نیز انجام داد.
این یک چوب USB بسیار خوب به شکل بطری شراب است، می توان لوگوی مشتری را روی آن انجام داد.
همچنین می توان آن را به یک دیسک USB با ظرفیت بالا تبدیل کرد.
می توان اطلاعات داده های خود را در USB کپی کرد، به عنوان یک محصول تبلیغاتی توزیع کرد.
ما کارخانه هستیم، هیچ تامین کننده واسطه ای نداریم.
ما می توانیم خدمات و قیمت خوبی به شما ارائه دهیم.
از تماس شما استقبال می کنیم!
جزئیات سریع USB بطری شراب 3.0:
| شماره کالا | M-0019 |
| ظرفیت ذخیره سازی | 1GB/2GB/4GB/8GB/16GB/32GB/64GB/128GB/256GB |
| رنگ بدنه | مشکی |
| جنس | فلز |
| لوگو | لیزر/چاپ |
| اندازه USB |
69*18MM |
| برند تراشه | توشیبا/سامسونگ/ساندیسک/هاینیکس/میکرون/ITE و غیره |
| برند IC | الکور/چیپبرند/اسامآی و غیره |
| تست تراشه | همه تست H2 را گذرانده اند (تراشه درجه A، حافظه کامل) |
| گواهینامه | CE/FCC/ROHS |
| سرعت نوشتن | بیشتر از USB 3.0 50-80MB/S |
| سرعت خواندن | بیشتر از USB 3.0 80-100MB/S |
| نگهداری داده | 10 سال |
| گارانتی | 1 سال |
| دمای محیط | -40°C - +70°C. |
| دمای ذخیره سازی | -50°C - +80°C. |
| عملکرد | Win98/ME/2000/XP/ Vista/win7/win8/Mac OS 9.X/Linux2.4 و غیره |
![]()
![]()
![]()
| استانداردهای ظرفیت و سرعت محصول | |||||||
| 1. استانداردهای ظرفیت محصول و سرعت محصول: | |||||||
| ظرفیت | بالاترین | کمترین | فرمت | سرعت USB 2.0 | سرعت USB 3.0 | ||
| ظرفیت | ظرفیت | نوشتن | خواندن | نوشتن | خواندن | ||
| 64MB | 63MB | 58MB | FAT | 2MB-6MB | 4MB-10MB | ||
| 128MB | 125MB | 115MB | FAT | 2MB-6MB | 4MB-10MB | ||
| 256MB | 250MB | 238MB | FAT | 2MB-6MB | 4MB-10MB | ||
| 512MB | 505MB | 470MB | FAT | 2MB-6MB | 8MB-15MB | ||
| 1GB | 1008MB(0.98GB) | 950MB | FAT | 3MB-8MB | 9MB-15MB | ||
| 2GB | 2008MB(1.98GB) | 1800MB(1.75GB) | FAT | 3MB-8MB | 9MB-15MB | ||
| 4GB | 4008MB(3.91GB) | 3800MB(3.71GB) | FAT32 | 3.5MB-8MB | 10MB-16MB | ||
| 8GB | 8100MB(7.91GB) | 7600MB(7.42GB) | FAT32 | 3.5MB-8MB | 12MB-16MB | 12MB-20MB | 30MB-50MB |
| 16GB | 15360MB(15GB) | 14800MB(14.4GB) | FAT32 | 4MB-9MB | 12MB-17MB | 12MB-20MB | 30MB-50MB |
| 32GB | 32256MB(31.5GB) | 29500MB(28.8GB) | FAT32 | 4MB-9MB | 12MB-17MB | 12MB-20MB | 30MB-50MB |
| 64GB | 64512MB(63GB) | 58990MB(57.6GB) | FAT32 | 6MB-10MB | 12MB-20MB | 15MB-30MB | 50MB-80MB |
| 128GB | 126976MB(124GB) | 118784MB(116GB) | FAT32/NTFS | 10MB-15MB | 15MB-20MB | 20MB-35MB | 60MB-90MB |
| 256GB | 257000MB(250GB) | 236800MB(231GB) | FAT32/NTFS | 15MB-20MB | 20MB-25MB | 30MB-40MB | 70MB-100MB |
| 512GB | 513800MB(500G) | 482400MB(471GB) | FAT32/NTFS | 15MB-20MB | 20MB-25MB | 35MB-45MB | 70MB-100MB |
| 1TB | 127600MB(1000G) | 962600MB(940GB) | FAT32/NTFS | 15MB-20MB | 20MB-25MB | 40MB-50MB | 80MB-100MB |
| 2. یادداشت | |||||||
| 1) محتوای مرجع بالا، کپی فایل توسط مشتری، فضای استفاده شده باید بر اساس اندازه فایل مشتری تعیین شود. | |||||||
| 2) محدوده قابل قبول تست مقایسه اسناد (H2) در حدود 50 کیلوبایت از دست دادن، نرخ نقص نباید بیش از 5٪ باشد، بیش از حد بد است. | |||||||
فرآیند تست تراشه فلش
1. تست تراشه
2. SMT
3. وجین
4. QC PCBA / UDP
5. MP-TOOL
6. تست H2
7. فرمت
8. چاپ / لیزر
9. مونتاژ
10. تست ظرفیت
11. پاکسازی / QA
12. بسته بندی
راهنمای ثبت سفارش
1. انتخاب شکل
2. تایید حافظه و تعداد
3. ارسال جزئیات OEM به ما
4. ما پیشنهاد و اثر هنری را ارائه می دهیم
5. تایید قیمت
6. ارسال فاکتور امضا شده و پرداخت 30% پیش پرداخت
7. ساخت نمونه واقعی
8. تایید نمونه ها
9. تولید انبوه
10. بازرسی QC
11. 70% مانده قبل از حمل و نقل
12. حمل و نقل
13. خدمات فروش دریافت کالا
| معمولاً اشکال بدون لوگو | |||||
| تعداد (قطعه) | کمتر از 100 | 100-500 | 500-1000 | 1000-5000 | >10000 |
| زمان تولید (روز) | 2-3 روز | 3-4 روز | 4-5 روز | 6-8 روز | 9-10 روز |
| لوگوی OEM با اشکال معمولی | |||||
| تعداد (قطعه) | کمتر از 100 | 100-500 | 500-1000 | 1000-5000 | >10000 |
| زمان تولید (روز) | 3-4 روز | 4-5 روز | 5-7 روز | 8-10 روز | 10-12 روز |
| اشکال OEM با باز کردن قالب مواد PVC | |||||
| باز کردن قالب مدل PVC با زمان نمونه 3-5 روز | |||||
| تعداد (قطعه) | کمتر از 100 | 100-500 | 500-1000 | 1000-5000 | >10000 |
| زمان تولید (روز) | 7-8 روز | 8-10 روز | 10-12 روز | 14-15 روز | قابل مذاکره |
نحوه سفارش دهی:
1. سبک های خود را انتخاب کنید
ابتدا جزئیات مربوط به محصولات مانند مدل، رنگ، حالت چاپ، بسته بندی و تعداد را مشخص کنید. سفارشی سازی شده لطفا جزئیات خود را برای ما ارسال کنید (فایل های لوگو لطفا با AI ساخته شوند).
2. قیمت گذاری محصولات
ارائه قیمت بر اساس جزئیات شما، زیرا قیمت تراشه های فلش ناپایدار است، بنابراین هر قیمت ارائه شده معمولاً فقط یک هفته معتبر است، بزرگترین مقدار قیمت قابل بحث است.
3. سفارش خرید و تایید
پس از تایید قیمت و اثر هنری و تمام جزئیات، فاکتور را برای تایید برای شما ارسال می کنیم، پس از تایید فاکتور، لطفا 30% پیش پرداخت را ترتیب دهید.
4. تولید نمونه
معمولاً نمونه عکس های با وضوح بالا برای تایید شما گرفته می شود، پس از تایید عکس های نمونه می توانیم تولید انبوه را شروع کنیم و پس از تایید نمونه ها، زمان حمل و نقل کالاهای انبوه واقعی را به شما می دهیم.
5. شرایط پرداخت
پرداخت می تواند از طریق T/T Bank، Cash، West Union، PAYPAL و Alipay باشد، 30% پیش پرداخت پس از تایید سفارش و 70% مانده قبل از حمل و نقل پرداخت می شود.
6. شرایط حمل و نقل
برای USB بیشتر از طریق اکسپرس است، اگر از طریق اکسپرس فورواردر ما باشد، هزینه حمل و نقل را در زمان پیشنهاد به شما می دهیم، هزینه حمل و نقل همراه با فاکتور به ما منتقل می شود، همچنین می توانید از حساب اکسپرس یا فورواردر خود برای ارسال استفاده کنید.
در مقادیر زیاد، می توانید از طریق هوایی یا دریایی انتخاب کنید.
تماس با شخص: Ivy Xiao
تلفن: +86-13713531928