|
جزئیات محصول:
|
| مواد: | فلز | اندازه USB: | 65*17.2*8.2 میلی متر |
|---|---|---|---|
| رنگ: | رنگ سهام | لوگو: | چاپ / لیزر |
| پورت یو اس بی: | USB 2.0 و USB 3.0 | تراشه های فلش: | توشیبا/سامسونگ/ساندیسک/هینکس/میکرون و غیره |
| ذخیره داده ها: | بیش از 10 سال | برند آی سی: | Alcor / Chipsbrand / SMI / ITE و غیره |
| برجسته کردن: | فلش درایو USB 150MB/S 512GB 3.0,فلش درایو USB 3.0 فلزی براش,فلش درایو USB 3.0 150MB/S |
||
فلز برش شده USB 3.0 فلش درایو 256GB 512GB ظرفیت بزرگ سرعت سریع 150MB / S
مزیت:
1. ميتونه فایل رو به usb بارگيري کنه و فایل رو بدون حذف نگه داره
2. به عنوان طرح مشتری لوگو را روی فلش دیسک usb بسازید
3. فایل تبلیغاتی می تواند به صورت خودکار پخش شود وقتی که USB را به کامپیوتر وصل کنید
4از ما در مورد انتخاب گسترده ای از گزینه های بسته بندی، از جمله انواع جعبه های هدیه و
صدف صدف های سفارشی
5. با اضافه کردن یک زنجیر کلید ، رشته گردن لانیارد یا USB ارزش بیشتری به هدیه خود اضافه کنید
کابل تمدید
6. رمزگذاری برای محافظت از داده های usb
اطلاعات سريع در مورد بطري شراب0:
| شماره ماده | M-0034 |
| ظرفیت مخزن | 1GB/2GB/4GB/8GB/16GB/32GB/64GB/128GB/256GB |
| رنگ بدن | سیاه |
| مواد | فلز |
| لوگو | لیزر/ چاپ |
| اندازه ی USB |
65*17.2*8.2 میلی متر |
| مارک چیپس | توشیبا/ سامسونگ/ ساندیسک/ هینیکس/ میکران/ آی تی، و غیره |
| برند IC | الکور/چیپسبرند/SMI، و غیره |
| تست تراشه ها | همه تست های H2 رو رد کردن (چپ درجه A، حافظه کامل) |
| گواهینامه | CE/FCC/ROHS |
| سرعت نوشتن | بالاتر از USB 3.0 50-80MB/S |
| سرعت خواندن | بالاتر از USB 3.0 80-100MB/S |
| نگهداری داده ها | ده سال |
| تضمین | 1 سال |
| دمای محیط | -40°C - +70°C |
| دمای ذخیره سازی | -50°C - +80°C |
| کار کردن | Win98/ME/2000/XP/Vista/win7/win8/Mac OS 9.X/Linux2.4 و غیره |
![]()
![]()
![]()
| تنظیمات عملکرد دیسک USB: | |||||
| سیستم عامل | خواندن | انتقال فایل | پخش خودکار | پارتیشن USB | رمز عبور |
| ویندوز 7 | آره | آره | آره | آره | آره |
| ویندوز 8 | آره | آره | آره | آره | آره |
| ویندوز 10 | آره | آره | آره | آره | آره |
| ویندوز 11 | آره | آره | آره | آره | آره |
| ویندوز ویستا | آره | آره | آره | آره | آره |
| ویندوز ایکس پی | آره | آره | آره | آره | آره |
| لینوکس | آره | آره | آره | آره | آره |
| یونیکس | آره | آره | آره | آره | آره |
| سیستم عامل مک | آره | آره | آره | آره | آره |
| ماشين | آره | نه | نه | نه | نه |
| سخنران | آره | نه | نه | نه | نه |
| تلویزیون | آره | نه | نه | نه | نه |
| پروژکتور | آره | نه | نه | نه | نه |
| با دستگاه USB | آره | نه | نه | نه | نه |
فرآیند آزمایش تراشه های فلش
1تست تراشه ها
2. SMT
3. کشتن علف ها
4QC PCBA / UDP
5. MP-TOOL
6آزمایش H2
7. فرمت
8چاپ / لیزر
9. جمع کنيد
10ظرفیت تست
11پاک / QA
12. بسته بندي
راهنمای ترتیب مکان
1شکل ها رو انتخاب کن
2. حافظه و مقدار تایید می کنند
3. جزئیات OEM به ما بفرست
4ما پيشنهاد ميديم و آثار هنری
5. قیمت تایید شد
6. ارسال فاکتور امضا شده و 30% سپرده
7. نمونه واقعي درست کن
8نمونه ها رو تایید کنید
9تولید انبوه
10. بازرسی QC
11. 70 درصد تعادل قبل از حمل
12. محموله
13. به خدمات فروش کالا مراجعه کن
درایوهای فلش USBزمان تولید wآنها متعهد به مدت:
MOQ: نامحدود برای اشکال عادی
زمان تحویل سفارش کوچک: 3 روز (به علاوه دو روز با LOGO)
لوگو چاپی حداقل مقدار سفارش: نامحدودی
MOQ باز برای قالب های PVC:
معمولا مقدار عمده کمتر از 2000 قطعه نیاز به پرداخت هزینه قالب USD50
بیش از 2000 تکه می تواند رایگان قالب هزینه
قالب با LOGO: T / T 3-4 روز پس از پرداخت
مقدار: 1000-5000 قطعه زمان تحویل: 4-6 روز کاری (با لوگو به علاوه 2 روز)
مقدار: 5000 -10000 قطعه زمان تحویل: 6-8 روز کاری (با لوگو به علاوه 3 روز)
مقدار: 10000 -30000 / قطعه زمان تحویل: 15 روز کاری (با LOGO به علاوه 4 روز)
بیش از 50000 / قطعه و زمان تولید بیشتر برای بحث در مورد زمان با توجه به الزامات مشتری.
زمان تحویل بعد از تایید نمونه و دریافت سپرده
چطور سفارش بديم:
1. سبک هات رو انتخاب کن
اول، مطمئن شوید که جزئیات در مورد محصولات، مانند مدل، رنگ، حالت چاپ، بسته بندی و مقدار. سفارشی ساخته شده لطفا جزئیات خود را به ما ارسال کنید (فایل های لوگو لطفا توسط AI ساخته شده است).
2عرضه محصولات
به شما قیمت را با توجه به جزئیات شما ارائه می دهیم، چون قیمت تراشه های فلش ناپایدار است بنابراین هر قیمت ارائه شده تنها یک هفته معتبر است به طور معمول، بزرگترین مقدار قیمت می تواند بحث شود.
3. سفارش خرید و تأیید
بعد از تایید قیمت و نقاشی و تمام جزئیات، ما به شما صورتحساب برای تایید ارسال می کنیم، پس از تایید صورتحساب و لطفا 30% سپرده را ترتیب دهید.
4تولید نمونه
به طور معمول نمونه ها عکس هاي شفافي ميگيرند تا شما تاييد کنيد، بعد از اينکه تصويب عکس هاي نمونه رو کرديد ما مي تونيم شروع به توليد انبوه کنيمو ما به شما زمان حمل و نقل واقعی کالاهای انبوه پس از نمونه تایید.
5شرایط پرداخت
پرداخت می تواند توسط T / T بانک، پول نقد، اتحادیه غرب، PAYPAL و Alipay، 30٪ سپرده پس از تایید سفارش و 70٪ تعادل قبل از حمل و نقل پرداخت شده است.
6شرایط حمل و نقل
برای USB بیشتر توسط اکسپرس هستند، اگر توسط اکسپرس ما را به جلو، ما به شما هزینه حمل و نقل در زمان پیشنهاد، هزینه حمل و نقل به ما با فاکتور با هم منتقل می شود،همچنین می توانید از حساب اکسپرس خود استفاده کنید یا برای ارسال ارسال کنید.
در مقادیر بزرگ، شما می توانید از طریق هوا یا دریا انتخاب کنید.
تماس با شخص: Ivy Xiao
تلفن: +86-13713531928