|
جزئیات محصول:
|
| مواد: | فلز + انگشتر | اندازه USB: | 55.6 * 12.4 * 5.4 میلی متر |
|---|---|---|---|
| رنگ: | بدنه نقره ای | لوگو: | چاپ / لیزر |
| پورت یو اس بی: | USB 2.0 و USB 3.0 | تراشه های فلش: | توشیبا/سامسونگ/ساندیسک/هینکس/میکرون و غیره |
| ذخیره داده ها: | بیش از 10 سال | برند آی سی: | Alcor / Chipsbrand / SMI / ITE و غیره |
| برجسته کردن: | فلش درایو USB 3.0 با ظرفیت 128 گیگابایت 30 مگابایت بر ثانیه,فلش درایو USB 3.0 کینگستون شکل,فلش درایو USB 3.0 کینگستون شکل |
||
فلش درایو به شکل Kingston Usb 3.0 Metal Can OEM Logo 128GB 256GB 512GB
مزیت USB فلزی 3.0:
پس از ساخت لوگو با مشتریان بسیار محبوب است.
به دلیل اینکه مستطیل است، LOGO ساخته شده بسیار بزرگ است، که می تواند چاپ یا حک شده باشد.
تمام فلش های USB و کارت های حافظه از کارخانه مدرن ما ساخته شده اند
هیچ واسطه ای وجود نداره قیمت کارخانه باعث میشه کسب و کارتون رقابتی تر باشه
ما از شما حمایت می کنیم خدمات کامل پس از فروش کسب و کار شما را آسان تر می کند.
ما از کسب و کار شما حمایت می کنیم و توسعه مشترک را به دست می آوریم، ما همچنین از هیچ MOQ و نمونه های عمده تحویل بسیار سریع پشتیبانی نمی کنیم.
اطلاعات سريع در مورد بطري شراب0:
| شماره ماده | M-0069 |
| ظرفیت مخزن | 1GB/2GB/4GB/8GB/16GB/32GB/64GB/128GB/256GB/512GB |
| رنگ بدن | نقره |
| مواد | فلز |
| لوگو | لیزر/ چاپ |
| اندازه ی USB |
55.6*12.4*5.4ميلي متر |
| مارک چیپس | توشیبا/ سامسونگ/ ساندیسک/ هینیکس/ میکران/ آی تی، و غیره |
| برند IC | الکور/چیپسبرند/SMI، و غیره |
| تست تراشه ها | همه تست های H2 رو رد کردن (چپ درجه A، حافظه کامل) |
| گواهینامه | CE/FCC/ROHS |
| سرعت نوشتن | بالاتر از USB 3.0 50-80MB/S |
| سرعت خواندن | بالاتر از USB 3.0 80-100MB/S |
| نگهداری داده ها | ده سال |
| تضمین | 1 سال |
| دمای محیط | -40°C - +70°C |
| دمای ذخیره سازی | -50°C - +80°C |
| کار کردن | Win98/ME/2000/XP/Vista/win7/win8/Mac OS 9.X/Linux2.4 و غیره |
![]()
![]()
![]()
| استانداردهای ظرفیت و سرعت محصول | |||||||
| 1استانداردهای ظرفیت محصول و سرعت محصول: | |||||||
| ظرفیت | بالاترين | حداقل | فرمت | سرعت USB 2.0 | سرعت USB 3.0 | ||
| ظرفیت | ظرفیت | نوشتن | خواندن | نوشتن | خواندن | ||
| 64MB | 63MB | 58MB | چربی | 2MB-6MB | 4MB-10MB | ||
| 128MB | 125MB | 115MB | چربی | 2MB-6MB | 4MB-10MB | ||
| 256MB | 250MB | 238MB | چربی | 2MB-6MB | 4MB-10MB | ||
| 512MB | 505MB | 470MB | چربی | 2MB-6MB | 8MB-15MB | ||
| 1GB | 1008MB ((0.98GB) | 950MB | چربی | 3MB-8MB | 9MB-15MB | ||
| 2GB | 2008MB ((1.98GB) | 1800MB ((1.75GB) | چربی | 3MB-8MB | 9MB-15MB | ||
| 4GB | 4008MB ((3.91GB) | 3800MB ((3.71GB) | FAT32 | 3.5MB-8MB | 10MB-16MB | ||
| 8GB | 8100MB ((7.91GB) | 7600MB ((7.42GB) | FAT32 | 3.5MB-8MB | 12MB تا 16MB | 12MB-20MB | 30MB-50MB |
| 16GB | 15360MB ((15GB) | 14800MB ((14.4GB) | FAT32 | 4MB-9MB | 12MB-17MB | 12MB-20MB | 30MB-50MB |
| 32GB | 32256MB ((31.5GB) | 29500MB ((28.8GB) | FAT32 | 4MB-9MB | 12MB-17MB | 12MB-20MB | 30MB-50MB |
| 64GB | 64512MB ((63GB) | 58990MB ((57.6GB) | FAT32 | 6MB-10MB | 12MB-20MB | 15MB-30MB | 50MB-80MB |
| 128GB | 126976MB ((124GB) | 118784MB ((116GB) | FAT32/NTFS | 10MB-15MB | 15MB-20MB | 20MB-35MB | 60MB-90MB |
| 256GB | 257000MB ((250GB) | 236800MB ((231GB) | FAT32/NTFS | 15MB-20MB | 20MB-25MB | 30 مگابايت تا 40 مگابايت | 70MB-100MB |
| 512GB | 513800MB ((500G) | 482400MB ((471GB) | FAT32/NTFS | 15MB-20MB | 20MB-25MB | 35MB-45MB | 70MB-100MB |
| 1TB | 127600MB ((1000G) | 962600MB ((940GB) | FAT32/NTFS | 15MB-20MB | 20MB-25MB | 40MB-50MB | 80MB-100MB |
| 2.تذکر | |||||||
| 1) بالاتر از محتوای مرجع، سفارش فایل کپی مشتری، فضای مورد استفاده بر اساس اندازه فایل مشتری تعیین می شود. | |||||||
| 2) تست مقایسه اسناد (H2) محدوده قابل قبول از دست دادن در 50KB، نرخ نقص نباید بیش از 5٪، بیش از بد. | |||||||
فرآیند آزمایش تراشه های فلش
1تست تراشه ها
2. SMT
3. کشتن علف ها
4QC PCBA / UDP
5. MP-TOOL
6آزمایش H2
7. فرمت
8چاپ / لیزر
9. جمع کنيد
10ظرفیت تست
11پاک / QA
12. بسته بندي
راهنمای ترتیب مکان
1شکل ها رو انتخاب کن
2. حافظه و مقدار تایید می کنند
3. جزئیات OEM به ما بفرست
4ما پيشنهاد ميديم و آثار هنری
5. قیمت تایید شد
6. ارسال فاکتور امضا شده و 30% سپرده
7. نمونه واقعي درست کن
8نمونه ها رو تایید کنید
9تولید انبوه
10. بازرسی QC
11. 70 درصد تعادل قبل از حمل
12. محموله
13. به خدمات فروش کالا مراجعه کن
| تنظیمات عملکرد دیسک USB: | |||||
| سیستم عامل | خواندن | انتقال فایل | پخش خودکار | پارتیشن USB | رمز عبور |
| ویندوز 7 | آره | آره | آره | آره | آره |
| ویندوز 8 | آره | آره | آره | آره | آره |
| ویندوز 10 | آره | آره | آره | آره | آره |
| ویندوز 11 | آره | آره | آره | آره | آره |
| ویندوز ویستا | آره | آره | آره | آره | آره |
| ویندوز ایکس پی | آره | آره | آره | آره | آره |
| لینوکس | آره | آره | آره | آره | آره |
| یونیکس | آره | آره | آره | آره | آره |
| سیستم عامل مک | آره | آره | آره | آره | آره |
| ماشين | آره | نه | نه | نه | نه |
| سخنران | آره | نه | نه | نه | نه |
| تلویزیون | آره | نه | نه | نه | نه |
| پروژکتور | آره | نه | نه | نه | نه |
| با دستگاه USB | آره | نه | نه | نه | نه |
تماس با شخص: Ivy Xiao
تلفن: +86-13713531928