|
جزئیات محصول:
|
| مواد: | پلاستیک | اندازه: | 55 * 22.1 * 9 میلی متر |
|---|---|---|---|
| رنگ: | سفید/سیاه | بخش USB: | USB 2.0 |
| فلش داخل: | PCBA | برند آی سی: | Alcor / Chipsbrand / SMI / ITE و غیره |
| لوگو: | چاپ کنید | گارانتی: | 1 سال |
| برجسته کردن: | درایو فلش USB پلاستیکی Linux2.4,درایو فلش USB پلاستیکی 4 مگابایت بر ثانیه,درایو فلش USB پلاستیکی OTG |
||
اتگ پلاستيک USB فلش درایو USB 2.0 سرعت سریع مطابقت استانداردهای اتحادیه اروپا استانداردهای ایالات متحده
ویژگیofفلاش درایو USB نوع C:
USB OTG برای استفاده از کامپیوتر و تلفن مناسب است، این شکل ها برای استفاده از تلفن اندروید مناسب هستند.
ما به مشتری کمک می کنیم که داده ها را به صورت رایگان آپلود کند، ما می توانیم لوگو لیزر مشتری را به صورت رایگان پشتیبانی کنیم.
استفاده از USB بسیار ساده و راحت است
هنگام استفاده، بدون راننده، بدون منبع برق خارجی، پلاگ و پلی، پلاگ و جدا کردن زنده
بزرگترین ویژگی دیسک U این است که آن را کوچک و آسان برای حمل
می توان از آن برای ذخیره کردن عکس ها، داده ها و تصاویر استفاده کرد، با مساحت فقط 1 سانتی متر مربع، آسان برای حمل،
مناسب برای کامپیوتری بی سیم و دفتر تلفن همراه، به طور قابل توجهی بهبود بهره وری و زندگی انسان راحت تر
جزئیات سریع درایو فلش USB نوع C:
| شماره ماده | OTG-0050 |
| ظرفیت مخزن | 1GB/2GB/4GB/8GB/16GB/32GB/64GB/128GB/256GB/512GB |
| رنگ بدن | نقره با مت |
| مواد | فلز |
| لوگو | ليزر، چاپ |
| اندازه | 55*22.1*9mm |
| پورت USB | USB + اندروید |
| USB | USB 20 |
| مقدار تولیدی | ۱ درصد |
| داخل فلش | PCBA |
| مارک چیپس | توشیبا/ سامسونگ/ ساندیسک/ هینیکس/ میکران/ آی تی، و غیره |
| نام IC | الکور/چیپسبرند/SMI/ITE، و غیره |
| تست تراشه ها | همه تست های H2 رو رد کردن (چپ درجه A، حافظه کامل) |
| گواهینامه | CE/FCC/ROSH |
| سرعت نوشتن | USB 2.0 4-10MB/S USB 3.0 10-30MB/S |
| سرعت خواندن | USB 2.0 8-15MB/S USD 3.0 20-80MB/S |
| نگهداری داده ها | ده سال |
| تضمین | 1 سال |
| دمای محیط | -40°C - +70°C |
| دمای ذخیره سازی | -50°C - +80°C |
| کار کردن | Win98/ME/2000/XP/Vista/win7/win8/Mac OS 9.X/Linux2.4 و غیره |
![]()
![]()
| استانداردهای ظرفیت و سرعت محصول | |||||||
| 1استانداردهای ظرفیت محصول و سرعت محصول: | |||||||
| ظرفیت | بالاترين | حداقل | فرمت | سرعت USB 2.0 | سرعت USB 3.0 | ||
| ظرفیت | ظرفیت | نوشتن | خواندن | نوشتن | خواندن | ||
| 64MB | 63MB | 58MB | چربی | 2MB-6MB | 4MB-10MB | ||
| 128MB | 125MB | 115MB | چربی | 2MB-6MB | 4MB-10MB | ||
| 256MB | 250MB | 238MB | چربی | 2MB-6MB | 4MB-10MB | ||
| 512MB | 505MB | 470MB | چربی | 2MB-6MB | 8MB-15MB | ||
| 1GB | 1008MB ((0.98GB) | 950MB | چربی | 3MB-8MB | 9MB-15MB | ||
| 2GB | 2008MB ((1.98GB) | 1800MB ((1.75GB) | چربی | 3MB-8MB | 9MB-15MB | ||
| 4GB | 4008MB ((3.91GB) | 3800MB ((3.71GB) | FAT32 | 3.5MB-8MB | 10MB-16MB | ||
| 8GB | 8100MB ((7.91GB) | 7600MB ((7.42GB) | FAT32 | 3.5MB-8MB | 12MB تا 16MB | 12MB-20MB | 30MB-50MB |
| 16GB | 15360MB ((15GB) | 14800MB ((14.4GB) | FAT32 | 4MB-9MB | 12MB-17MB | 12MB-20MB | 30MB-50MB |
| 32GB | 32256MB ((31.5GB) | 29500MB ((28.8GB) | FAT32 | 4MB-9MB | 12MB-17MB | 12MB-20MB | 30MB-50MB |
| 64GB | 64512MB ((63GB) | 58990MB ((57.6GB) | FAT32 | 6MB-10MB | 12MB-20MB | 15MB-30MB | 50MB-80MB |
| 128GB | 126976MB ((124GB) | 118784MB ((116GB) | FAT32/NTFS | 10MB-15MB | 15MB-20MB | 20MB-35MB | 60MB-90MB |
| 256GB | 257000MB ((250GB) | 236800MB ((231GB) | FAT32/NTFS | 15MB-20MB | 20MB-25MB | 30 مگابايت تا 40 مگابايت | 70MB-100MB |
| 512GB | 513800MB ((500G) | 482400MB ((471GB) | FAT32/NTFS | 15MB-20MB | 20MB-25MB | 35MB-45MB | 70MB-100MB |
| 1TB | 127600MB ((1000G) | 962600MB ((940GB) | FAT32/NTFS | 15MB-20MB | 20MB-25MB | 40MB-50MB | 80MB-100MB |
| 2.تذکر | |||||||
| 1) بالاتر از محتوای مرجع، سفارش فایل کپی مشتری، فضای مورد استفاده بر اساس اندازه فایل مشتری تعیین می شود. | |||||||
| 2) تست مقایسه اسناد (H2) محدوده قابل قبول از دست دادن در 50KB، نرخ نقص نباید بیش از 5٪، بیش از بد. | |||||||
فرآیند آزمایش تراشه های فلش
1تست تراشه ها
2. SMT
3. کشتن علف ها
4QC PCBA / UDP
5. MP-TOOL
6آزمایش H2
7. فرمت
8چاپ / لیزر
9. جمع کنيد
10ظرفیت تست
11پاک / QA
12. بسته بندي
راهنمای ترتیب مکان
1شکل ها رو انتخاب کن
2. حافظه و مقدار تایید می کنند
3. جزئیات OEM به ما بفرست
4ما پيشنهاد ميديم و آثار هنری
5. قیمت تایید شد
6. ارسال فاکتور امضا شده و 30% سپرده
7. نمونه واقعي درست کن
8نمونه ها رو تایید کنید
9تولید انبوه
10. بازرسی QC
11. 70 درصد تعادل قبل از حمل
12. محموله
13. به خدمات فروش کالا مراجعه کن
درایوهای فلش USBزمان تولید wآنها متعهد به مدت:
MOQ: نامحدود برای اشکال عادی
زمان تحویل سفارش کوچک: 3 روز (به علاوه دو روز با LOGO)
لوگو چاپی حداقل مقدار سفارش: نامحدودی
MOQ باز برای قالب های PVC:
معمولا مقدار عمده کمتر از 2000 قطعه نیاز به پرداخت هزینه قالب USD50
بیش از 2000 تکه می تواند رایگان قالب هزینه
قالب با LOGO: T / T 3-4 روز پس از پرداخت
مقدار: 1000-5000 قطعه زمان تحویل: 4-6 روز کاری (با لوگو به علاوه 2 روز)
مقدار: 5000 -10000 قطعه زمان تحویل: 6-8 روز کاری (با لوگو به علاوه 3 روز)
مقدار: 10000 -30000 / قطعه زمان تحویل: 15 روز کاری (با LOGO به علاوه 4 روز)
بیش از 50000 / قطعه و زمان تولید بیشتر برای بحث در مورد زمان با توجه به الزامات مشتری.
زمان تحویل بعد از تایید نمونه و دریافت سپرده
چطور سفارش بديم:
1. سبک هات رو انتخاب کن
اول، مطمئن شوید که جزئیات در مورد محصولات، مانند مدل، رنگ، حالت چاپ، بسته بندی و مقدار. سفارشی ساخته شده لطفا جزئیات خود را به ما ارسال کنید (فایل های لوگو لطفا توسط AI ساخته شده است).
2عرضه محصولات
به شما قیمت را با توجه به جزئیات شما ارائه می دهیم، چون قیمت تراشه های فلش ناپایدار است بنابراین هر قیمت ارائه شده تنها یک هفته معتبر است به طور معمول، بزرگترین مقدار قیمت می تواند بحث شود.
3. سفارش خرید و تأیید
بعد از تایید قیمت و نقاشی و تمام جزئیات، ما به شما صورتحساب برای تایید ارسال می کنیم، پس از تایید صورتحساب و لطفا 30% سپرده را ترتیب دهید.
4تولید نمونه
به طور معمول نمونه ها عکس هاي شفافي ميگيرند تا شما تاييد کنيد، بعد از اينکه تصويب عکس هاي نمونه رو کرديد ما مي تونيم شروع به توليد انبوه کنيمو ما به شما زمان حمل و نقل واقعی کالاهای انبوه پس از نمونه تایید.
5شرایط پرداخت
پرداخت می تواند توسط T / T بانک، پول نقد، اتحادیه غرب، PAYPAL و Alipay، 30٪ سپرده پس از تایید سفارش و 70٪ تعادل قبل از حمل و نقل پرداخت شده است.
6شرایط حمل و نقل
برای USB بیشتر توسط اکسپرس هستند، اگر توسط اکسپرس ما را به جلو، ما به شما هزینه حمل و نقل در زمان پیشنهاد، هزینه حمل و نقل به ما با فاکتور با هم منتقل می شود،همچنین می توانید از حساب اکسپرس خود استفاده کنید یا برای ارسال ارسال کنید.
در مقادیر بزرگ، شما می توانید از طریق هوا یا دریا انتخاب کنید.
تماس با شخص: Ivy Xiao
تلفن: +86-13713531928