|
جزئیات محصول:
|
| مواد: | قالب باز توسط PVC | لوگو: | ساخته شده با هم توسط قالب pvc opne |
|---|---|---|---|
| نوع فلش: | PCBA + فلز | پورت یو اس بی: | USB 2.0 و USB 3.0 |
| ظرفیت: | 1G/2G/4G/8G/16G/32G/64G/128GB8256GB/512GB | تست فلش: | همه تست H2 را پشت سر گذاشتند |
| مارک فلش: | Toshiba/Samsung/Sandisk/Hynix/Micron/ITE و غیره | گواهی: | CE/FCC/ROHS |
| برجسته کردن: | درایو فلش یو اس بی پی وی سی 256 گیگابایتی 3 بعدی,فلش درایو فلش یو اس بی پی وی سی 3 بعدی 128 گیگابایتی |
||
قالب باز توسط سفارشی ساخته شده شکل های فیلم 3D Pvc USB فلش درایو 128GB 256GB
مزیتازدرایو فلش USB سفارشی:
ما نقاشی های PVC را خیلی سریع انجام می دهیم، پس از اینکه طراحی مشتری را در حدود 2 ساعت دریافت می کنیم می توانیم آن را صادر کنیم.
قالب هاي PVC باز و راحت و با قيمت خوب هستن.
ما می توانیم سفارشی ساخته شده هر گونه اشکال با توجه به عکس های مشتری، طراحی، و محصولات واقعی.
هیچ تامین کننده ای میانجی نیست.
جزئیات سریع از pvc usb سفارشی
| شماره ماده | PV-0054 |
| ظرفیت مخزن | 1GB/2GB/4GB/8GB/16GB/32GB/64GB/128GB/256GB/512GB |
| رنگ بدن | طبق طرح شما ساخته شده |
| مواد | پی وی سی |
| لوگو | ساخته شده با قالب PVC و چاپ |
| مقدار تولیدی | 10پک می تونه خیلی سریع قالب رو باز کنه |
| مارک چیپس | توشیبا/ سامسونگ/ ساندیسک/ هینیکس/ میکران/ آی تی، و غیره |
| نام IC | الکور/چیپسبرند/SMI/ITE، و غیره |
| تست تراشه ها | همه تست های H2 رو رد کردن (چپ درجه A، حافظه کامل) |
| گواهینامه | CE/FCC/ROSH |
| سرعت نوشتن | USB 2.0 4-10MB/S USB 3.0 10-30MB/S |
| سرعت خواندن | USB 2.0 8-15MB/S USD 3.0 20-80MB/S |
| نگهداری داده ها | ده سال |
| تضمین | 1 سال |
| دمای محیط | -40°C - +70°C |
| دمای ذخیره سازی | -50°C - +80°C |
| کار کردن | Win98/ME/2000/XP/Vista/win7/win8/Mac OS 9.X/Linux2.4 و غیره |
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
بسته بندی:
1بسته بندی استاندارد Polybag، یا جعبه سفید کوچک است، جعبه سفید با اندازه محصولات مطابقت خواهد داشت.
2.همچنين مي توان طراحي شده بليستر + کاغذ cmyk چاپ.
3همچنین می تواند بر اساس درخواست سفارشی برای ساخت جعبه بسته بندی، cmyk چاپ برای تمام سمت جعبه نیز.
گواهینامه:
1تمام توليدات از آزمون CE، FCC، RoHs عبور کرده و گواهينامه را به دست آورده اند.
2محصولات باتری همگی از آزمون 38.3 و MSDS عبور کرده اند.
3.ما کارخانه نیز از بازرسی SGS، TUV، HQTS گذشت.
فرآیند آزمایش تراشه های فلش
1تست تراشه ها
2. SMT
3. کشتن علف ها
4QC PCBA / UDP
5. MP-TOOL
6آزمایش H2
7. فرمت
8چاپ / لیزر
9. جمع کنيد
10ظرفیت تست
11پاک / QA
12. بسته بندي
| به طور معمول شکل بدون لوگو | |||||
| مقدار ((قطعه) | کمتر از 100 | 100 تا 500 | 500 تا 1000 | 1000 تا 5000 | >10000 |
| محصولات زمان ((روزها) | 2-3 روز | ۳ تا ۴ روز | 4 تا 5 روز | ۶ تا ۸ روز | ۹ تا ۱۰ روز |
| لوگو OEM توسط شکل های عادی | |||||
| مقدار ((قطعه) | کمتر از 100 | 100 تا 500 | 500 تا 1000 | 1000 تا 5000 | >10000 |
| محصولات زمان ((روزها) | ۳ تا ۴ روز | 4 تا 5 روز | 5 تا 7 روز | 8 تا 10 روز | 10 تا 12 روز |
| OEM شکل توسط مواد PVC قالب باز | |||||
| مدل PVC قالب باز توسط نمونه زمان 3-5 روز | |||||
| مقدار ((قطعه) | کمتر از 100 | 100 تا 500 | 500 تا 1000 | 1000 تا 5000 | >10000 |
| محصولات زمان ((روزها) | 7 تا 8 روز | 8 تا 10 روز | 10 تا 12 روز | 14 تا 15 روز | بايد مذاکره بشه |
اوهurSخدمات
1. هر USB می تواند با لوگو مختلف شرکت شما در یک یا هر دو طرف سفارشی شود.
2. فایل را به نوار USB وارد کنید و آن را به طور خودکار اجرا کنید.
3شکل سفارشی، رنگ و بسته بندی. اگر شما به دنبال یک شکل خاص هستید، لطفاً یک عکس به من بفرستید.
4. 1 سال گارانتی سازنده برای اقلام معیوب
5. اگر مشکلی در طول استفاده وجود داشته باشد، لطفاً با ما تماس بگیرید، ما به شما پشتیبانی فنی حرفه ای خواهیم داد.ما خدمات تعویض / تعمیر / بازگشت / بازپرداخت را با توجه به شرایط مختلف ارائه می دهیم.
6تمام سوالات و مسائل مربوط به کیفیت توسط خدمات مشتری ما در عرض 24 ساعت حل خواهد شد.
7ما بازخورد شما را جدی می گیریم و آماده هستیم تا با شما یک راه حل رضایت بخش را پیدا کنیم.
تماس با شخص: Ivy Xiao
تلفن: +86-13713531928