|
جزئیات محصول:
|
| مواد: | فلز | حافظه: | 128/256 گیگابایت |
|---|---|---|---|
| رنگ: | رنگ طلایی و قرمز | لوگو: | چاپ و لیزر |
| پورت یو اس بی: | USB 2.0 و USB 3.0 | تراشه های فلش: | توشیبا/سامسونگ/ساندیسک/هینکس/میکرون و غیره |
| ذخیره داده ها: | بیش از 10 سال | برند آی سی: | Alcor / Chipsbrand / SMI / ITE و غیره |
| برجسته کردن: | فلش درایو USB فلزی CE,فلش درایو USB فلزی 128 گیگابایتی,درایو فلش USB 3.0 خرگوش شکل |
||
درایو فلش USB فلزی شکل خرگوش128GBتراشه درجه A 80MB/S استاندارد اروپایی
مزیت هارد فلش فلزی شکل ریبیت:
اين فلش فلش فلزي به شکل ريبيت شکلش خيلي خوشگله
USB 2.0 و USB 3.0 هر دو می توانند انجام دهند.
صورتشون خيلي قشنگه ميتونن لوگو تاييد شده ي OEM داشته باشن
اون بالا يه سوراخ هست که ميتوني به اون کليد بندازي.
ما حافظه فلش USB 1TB و 512GB درست و کامل می کنیم
بدن فلزي USB سوراخ کوچيکي داره، ميتوني کليدکش رو هم بذاري
کیفیت فلش ها ثابت تر و خیلی سریع تر هستند.
به سرعت جزئیات درایو فلش ریبیت شکل فلز:
| شماره ماده | M-0166 |
| ظرفیت مخزن | 1GB/2GB/4GB/8GB/16GB/32GB/64GB/128GB/256GB |
| رنگ بدن | فلزي نقره اي است، پلاستیکي مي تواند سفارشي ساخته شده رنگ |
| مواد | فلز سطح برش شده با درخشان |
| لوگو | ليزر/ چاپ، همه ميتونن سفارشي بشن |
| اندازه ی USB |
55*30*7MM |
| مارک چیپس | توشیبا/ سامسونگ/ ساندیسک/ هینیکس/ میکران/ آی تی، و غیره |
| برند IC | الکور/چیپسبرند/SMI، و غیره |
| تست تراشه ها | همه تست های H2 رو رد کردن (چپ درجه A، حافظه کامل) |
| گواهینامه | CE/FCC/ROHS |
| سرعت نوشتن | بالاتر از USB 3.0 50-80MB/S |
| سرعت خواندن | بالاتر از USB 3.0 80-100MB/S |
| نگهداری داده ها | ده سال |
| تضمین | 1 سال |
| دمای محیط | -40°C - +70°C |
| دمای ذخیره سازی | -50°C - +80°C |
| کار کردن | Win98/ME/2000/XP/Vista/win7/win8/Mac OS 9.X/Linux2.4 و غیره |
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
| استانداردهای ظرفیت و سرعت محصول | |||||||
| 1استانداردهای ظرفیت محصول و سرعت محصول: | |||||||
| ظرفیت | بالاترين | حداقل | فرمت | سرعت USB 2.0 | سرعت USB 3.0 | ||
| ظرفیت | ظرفیت | نوشتن | خواندن | نوشتن | خواندن | ||
| 64MB | 63MB | 58MB | چربی | 2MB-6MB | 4MB-10MB | ||
| 128MB | 125MB | 115MB | چربی | 2MB-6MB | 4MB-10MB | ||
| 256MB | 250MB | 238MB | چربی | 2MB-6MB | 4MB-10MB | ||
| 512MB | 505MB | 470MB | چربی | 2MB-6MB | 8MB-15MB | ||
| 1GB | 1008MB ((0.98GB) | 950MB | چربی | 3MB-8MB | 9MB-15MB | ||
| 2GB | 2008MB ((1.98GB) | 1800MB ((1.75GB) | چربی | 3MB-8MB | 9MB-15MB | ||
| 4GB | 4008MB ((3.91GB) | 3800MB ((3.71GB) | FAT32 | 3.5MB-8MB | 10MB-16MB | ||
| 8GB | 8100MB ((7.91GB) | 7600MB ((7.42GB) | FAT32 | 3.5MB-8MB | 12MB تا 16MB | 12MB-20MB | 30MB-50MB |
| 16GB | 15360MB ((15GB) | 14800MB ((14.4GB) | FAT32 | 4MB-9MB | 12MB-17MB | 12MB-20MB | 30MB-50MB |
| 32GB | 32256MB ((31.5GB) | 29500MB ((28.8GB) | FAT32 | 4MB-9MB | 12MB-17MB | 12MB-20MB | 30MB-50MB |
| 64GB | 64512MB ((63GB) | 58990MB ((57.6GB) | FAT32 | 6MB-10MB | 12MB-20MB | 15MB-30MB | 50MB-80MB |
| 128GB | 126976MB ((124GB) | 118784MB ((116GB) | FAT32/NTFS | 10MB-15MB | 15MB-20MB | 20MB-35MB | 60MB-90MB |
| 256GB | 257000MB ((250GB) | 236800MB ((231GB) | FAT32/NTFS | 15MB-20MB | 20MB-25MB | 30 مگابايت تا 40 مگابايت | 70MB-100MB |
| 512GB | 513800MB ((500G) | 482400MB ((471GB) | FAT32/NTFS | 15MB-20MB | 20MB-25MB | 35MB-45MB | 70MB-100MB |
| 1TB | 127600MB ((1000G) | 962600MB ((940GB) | FAT32/NTFS | 15MB-20MB | 20MB-25MB | 40MB-50MB | 80MB-100MB |
| 2.تذکر | |||||||
| 1) بالاتر از محتوای مرجع، سفارش فایل کپی مشتری، فضای مورد استفاده بر اساس اندازه فایل مشتری تعیین می شود. | |||||||
| 2) تست مقایسه اسناد (H2) محدوده قابل قبول از دست دادن در 50KB، نرخ نقص نباید بیش از 5٪، بیش از بد. | |||||||
| تنظیمات عملکرد دیسک USB: | |||||
| سیستم عامل | خواندن | انتقال فایل | پخش خودکار | پارتیشن USB | رمز عبور |
| ویندوز 7 | آره | آره | آره | آره | آره |
| ویندوز 8 | آره | آره | آره | آره | آره |
| ویندوز 10 | آره | آره | آره | آره | آره |
| ویندوز 11 | آره | آره | آره | آره | آره |
| ویندوز ویستا | آره | آره | آره | آره | آره |
| ویندوز ایکس پی | آره | آره | آره | آره | آره |
| لینوکس | آره | آره | آره | آره | آره |
| یونیکس | آره | آره | آره | آره | آره |
| سیستم عامل مک | آره | آره | آره | آره | آره |
| ماشين | آره | نه | نه | نه | نه |
| سخنران | آره | نه | نه | نه | نه |
| تلویزیون | آره | نه | نه | نه | نه |
| پروژکتور | آره | نه | نه | نه | نه |
| با دستگاه USB | آره | نه | نه | نه | نه |
فرآیند آزمایش تراشه های فلش
1تست تراشه ها
2. SMT
3. کشتن علف ها
4QC PCBA / UDP
5. MP-TOOL
6آزمایش H2
7. فرمت
8چاپ / لیزر
9. جمع کنيد
10ظرفیت تست
11پاک / QA
12. بسته بندي
راهنمای ترتیب مکان
1شکل ها رو انتخاب کن
2. حافظه و مقدار تایید می کنند
3. جزئیات OEM به ما بفرست
4ما پيشنهاد ميديم و آثار هنری
5. قیمت تایید شد
6. ارسال فاکتور امضا شده و 30% سپرده
7. نمونه واقعي درست کن
8نمونه ها رو تایید کنید
9تولید انبوه
10. بازرسی QC
11. 70 درصد تعادل قبل از حمل
12. محموله
13. به خدمات فروش کالا مراجعه کن
چطور سفارش بديم:
1. سبک هات رو انتخاب کن
اول، مطمئن شوید که جزئیات در مورد محصولات، مانند مدل، رنگ، حالت چاپ، بسته بندی و مقدار. سفارشی ساخته شده لطفا جزئیات خود را به ما ارسال کنید (فایل های لوگو لطفا توسط AI ساخته شده است).
2عرضه محصولات
به شما قیمت را با توجه به جزئیات شما ارائه می دهیم، چون قیمت تراشه های فلش ناپایدار است بنابراین هر قیمت ارائه شده تنها یک هفته معتبر است به طور معمول، بزرگترین مقدار قیمت می تواند بحث شود.
3سفارش خرید و تایید
بعد از تایید قیمت و نقاشی و تمام جزئیات، ما به شما صورتحساب برای تایید ارسال می کنیم، پس از تایید صورتحساب و لطفا 30% سپرده را ترتیب دهید.
4تولید نمونه
به طور معمول نمونه ها عکس هاي شفافي ميگيرند تا شما تاييد کنيد، بعد از اينکه تصويب عکس هاي نمونه رو کرديد ما مي تونيم شروع به توليد انبوه کنيمو ما به شما زمان حمل و نقل واقعی کالاهای انبوه پس از نمونه تایید.
5شرایط پرداخت
پرداخت می تواند توسط T / T بانک، پول نقد، اتحادیه غرب، PAYPAL و Alipay، 30٪ سپرده پس از تایید سفارش و 70٪ تعادل قبل از حمل و نقل پرداخت شده است.
6شرایط حمل و نقل
برای USB بیشتر توسط اکسپرس هستند، اگر توسط اکسپرس ما را به جلو، ما به شما هزینه حمل و نقل در زمان پیشنهاد، هزینه حمل و نقل به ما با فاکتور با هم منتقل می شود،همچنین می توانید از حساب اکسپرس خود استفاده کنید یا برای ارسال ارسال کنید.
در مقادیر بزرگ، شما می توانید از طریق هوا یا دریا انتخاب کنید.
تماس با شخص: Ivy Xiao
تلفن: +86-13713531928