|
جزئیات محصول:
|
| مواد: | فلز + پلاستیک | اندازه: | 53*26.5*10.5mm |
|---|---|---|---|
| رنگ: | نقره ای با مات | بخش USB: | USB 2.0 و USB 3.0 |
| فلش داخل: | کارت TF | برند آی سی: | Alcor / Chipsbrand / SMI / ITE و غیره |
| لوگو: | لیزر یا پرینت | گارانتی: | 1 سال |
| برجسته کردن: | کارت TF OTG USB Stick اندروید,512 گیگابایت OTG USB Stick اندروید,FCC 3 در یک فلش USB |
||
3 در یک USB Otg اندروید USB Stick 512GB 2.0 3.0 با آیفون 3 در یک USB
مزیتاز تلفن همراه، آیفون، فلاش دیسک OTG USB:
USB OTG برای استفاده از کامپیوتر و تلفن خوب است، این شکل ها تلفن اندرویدی و آیفون همه می توانند استفاده کنند.
فلاش درایو سه در یک قابل استفاده است.
ما به مشتری کمک می کنیم که داده ها را به صورت رایگان آپلود کند، ما می توانیم لوگو لیزر مشتری را به صورت رایگان پشتیبانی کنیم.
معرفی گوشی موبایل، آیفون، فلاش دیسک USB OTG:
| شماره ماده | OTG-0024 |
| ظرفیت مخزن | 1GB/2GB/4GB/8GB/16GB/32GB/64GB/128GB/256GB/512GB |
| رنگ بدن | نقره با مت |
| مواد | فلز |
| لوگو | ليزر، چاپ |
| اندازه | 53*26.5*10.5 میلی متر |
| پورت USB | USB + اندروید + آیفون |
| USB | USB 2.0 و USB 30 |
| مقدار تولیدی | 1pc مي تونه به شما کمک کنه تا لوگو ليزر داشته باشيد |
| داخل فلش | کارت TF کلاس 10 |
| مارک چیپس | توشیبا/ سامسونگ/ ساندیسک/ هینیکس/ میکران/ آی تی، و غیره |
| نام IC | الکور/چیپسبرند/SMI/ITE، و غیره |
| تست تراشه ها | همه تست های H2 رو رد کردن (چپ درجه A، حافظه کامل) |
| گواهینامه | CE/FCC/ROSH |
| سرعت نوشتن | USB 2.0 4-10MB/S USB 3.0 10-30MB/S |
| سرعت خواندن | USB 2.0 8-15MB/S USD 3.0 20-80MB/S |
| نگهداری داده ها | ده سال |
| تضمین | 1 سال |
| دمای محیط | -40°C - +70°C |
| دمای ذخیره سازی | -50°C - +80°C |
| کار کردن | Win98/ME/2000/XP/Vista/win7/win8/Mac OS 9.X/Linux2.4 و غیره |
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
| استانداردهای ظرفیت و سرعت محصول | |||||||
| 1استانداردهای ظرفیت محصول و سرعت محصول: | |||||||
| ظرفیت | بالاترين | حداقل | فرمت | سرعت USB 2.0 | سرعت USB 3.0 | ||
| ظرفیت | ظرفیت | نوشتن | خواندن | نوشتن | خواندن | ||
| 64MB | 63MB | 58MB | چربی | 2MB-6MB | 4MB-10MB | ||
| 128MB | 125MB | 115MB | چربی | 2MB-6MB | 4MB-10MB | ||
| 256MB | 250MB | 238MB | چربی | 2MB-6MB | 4MB-10MB | ||
| 512MB | 505MB | 470MB | چربی | 2MB-6MB | 8MB-15MB | ||
| 1GB | 1008MB ((0.98GB) | 950MB | چربی | 3MB-8MB | 9MB-15MB | ||
| 2GB | 2008MB ((1.98GB) | 1800MB ((1.75GB) | چربی | 3MB-8MB | 9MB-15MB | ||
| 4GB | 4008MB ((3.91GB) | 3800MB ((3.71GB) | FAT32 | 3.5MB-8MB | 10MB-16MB | ||
| 8GB | 8100MB ((7.91GB) | 7600MB ((7.42GB) | FAT32 | 3.5MB-8MB | 12MB تا 16MB | 12MB-20MB | 30MB-50MB |
| 16GB | 15360MB ((15GB) | 14800MB ((14.4GB) | FAT32 | 4MB-9MB | 12MB-17MB | 12MB-20MB | 30MB-50MB |
| 32GB | 32256MB ((31.5GB) | 29500MB ((28.8GB) | FAT32 | 4MB-9MB | 12MB-17MB | 12MB-20MB | 30MB-50MB |
| 64GB | 64512MB ((63GB) | 58990MB ((57.6GB) | FAT32 | 6MB-10MB | 12MB-20MB | 15MB-30MB | 50MB-80MB |
| 128GB | 126976MB ((124GB) | 118784MB ((116GB) | FAT32/NTFS | 10MB-15MB | 15MB-20MB | 20MB-35MB | 60MB-90MB |
| 256GB | 257000MB ((250GB) | 236800MB ((231GB) | FAT32/NTFS | 15MB-20MB | 20MB-25MB | 30 مگابايت تا 40 مگابايت | 70MB-100MB |
| 512GB | 513800MB ((500G) | 482400MB ((471GB) | FAT32/NTFS | 15MB-20MB | 20MB-25MB | 35MB-45MB | 70MB-100MB |
| 1TB | 127600MB ((1000G) | 962600MB ((940GB) | FAT32/NTFS | 15MB-20MB | 20MB-25MB | 40MB-50MB | 80MB-100MB |
| 2.تذکر | |||||||
| 1) بالاتر از محتوای مرجع، سفارش فایل کپی مشتری، فضای مورد استفاده بر اساس اندازه فایل مشتری تعیین می شود. | |||||||
| 2) تست مقایسه اسناد (H2) محدوده قابل قبول از دست دادن در 50KB، نرخ نقص نباید بیش از 5٪، بیش از بد. | |||||||
| به طور معمول شکل بدون لوگو | |||||
| مقدار ((قطعه) | کمتر از 100 | 100 تا 500 | 500 تا 1000 | 1000 تا 5000 | >10000 |
| محصولات زمان ((روزها) | 2-3 روز | ۳ تا ۴ روز | 4 تا 5 روز | ۶ تا ۸ روز | ۹ تا ۱۰ روز |
| لوگو OEM توسط شکل های عادی | |||||
| مقدار ((قطعه) | کمتر از 100 | 100 تا 500 | 500 تا 1000 | 1000 تا 5000 | >10000 |
| محصولات زمان ((روزها) | ۳ تا ۴ روز | 4 تا 5 روز | 5 تا 7 روز | 8 تا 10 روز | 10 تا 12 روز |
| OEM شکل توسط مواد PVC قالب باز | |||||
| مدل PVC قالب باز توسط نمونه زمان 3-5 روز | |||||
| مقدار ((قطعه) | کمتر از 100 | 100 تا 500 | 500 تا 1000 | 1000 تا 5000 | >10000 |
| محصولات زمان ((روزها) | 7 تا 8 روز | 8 تا 10 روز | 10 تا 12 روز | 14 تا 15 روز | بايد مذاکره بشه |
فرآیند آزمایش تراشه های فلش
1تست تراشه ها
2. SMT
3. کشتن علف ها
4QC PCBA / UDP
5. MP-TOOL
6آزمایش H2
7. فرمت
8چاپ / لیزر
9. جمع کنيد
10ظرفیت تست
11پاک / QA
12. بسته بندي
راهنمای ترتیب مکان
1شکل ها رو انتخاب کن
2. حافظه و مقدار تایید می کنند
3. جزئیات OEM به ما بفرست
4ما پيشنهاد ميديم و آثار هنری
5. قیمت تایید شد
6. ارسال فاکتور امضا شده و 30% سپرده
7. نمونه واقعي درست کن
8نمونه ها رو تایید کنید
9تولید انبوه
10. بازرسی QC
11. 70 درصد تعادل قبل از حمل
12. محموله
13. به خدمات فروش کالا مراجعه کن
سوالات عمومی
Q1: آیا می توانیم قبل از سفارش انبوه یک نمونه را برای آزمایش کیفیت سفارش دهیم؟
A: سفارش نمونه قابل قبول است. ما از ارسال نمونه 1pcs حمایت می کنیم.
سوال2: ميشه سفارش مخلوطي بديم؟
A: مشکلی نیست. شما می توانید رنگ بدن و حافظه فلش را برای سفارش مخلوط کنید، اگر مقدار زیادی باشد ما می توانیم به شما کمک کنیم تا رنگ سفارشی را نیز انجام دهید.
Q3: آیا می توانیم لوگو شرکت خود را بر روی محصولات داشته باشیم؟
A: بله، ما چاپ صفحه نمایش، حکاکی لیزر، چاپ گرم، چاپ کامل رنگی و غیره را ارائه می دهیم.
سوال 4: آیا می توانیم جعبه هدیه را با ایده های خودمان طراحی کنیم؟
A: بله، فقط ایده های خود را ارائه دهید؛ ما می توانیم بسته را به عنوان درخواست های شما انجام دهیم.
س5: از چه نرم افزاری برای تست تراشه های فلش استفاده می کنید؟
پاسخ: تمام تراشه های فلش ما از تست های H2 عبور کرده اند. ما قول می دهیم که 100 درصد از نرم افزار H2 را عبور داده ایم.
س6: کارخانه شما چه گواهیاتی دارد؟
A: ما: CE، FCC، گواهینامه ROHS، ما کارخانه نیز دارای بازرسی SGS است.
سوال 7:چطور پرداخت کنم؟
ج: استفاده از پرداخت T/T بانک، پول نقد، West Union، PAYPAL و Alipay، 30% پیش پرداخت پیش از تولید، 70% تعادل قبل از حمل پرداخت.
س8: زمان تولید چقدر طول می کشد؟
A: نمونه زمان به طور معمول 2 روز است، زمان عمده به نظر می رسد چگونه بزرگ برای کمیت خود را، بر اساس 1000pc 5-7 روز است.
سوال9: چطوري حمل و نقل ميشه؟
USB معمولا توسط اکسپرس ارسال می شود، می تواند از طریق انتقال ما نیز می تواند حمل و نقل توسط حساب خود را و انتقال نیز.
تماس با شخص: Ivy Xiao
تلفن: +86-13713531928